ПОГИНУО РУДАР: Несрећа у руднику у БиХ
У НЕСРЕЋИ у руднику угља Ђурђевик на североистоку Босне и Херцеговине погинуо је један рудар, док је други повређен.
Фото Архива рудника
Он је са телесним повредама превезен у Универзитетски клинички центар у Тузли, преноси Klix.ba.
Околности несреће још нису познате, а полицију су о догађају вечерас око 19.30 сати обавестили из надлежне службе хитне медицинске помоћи.
Код једног рудара смрт је констатована на месту догађаја, док је други превезен у болницу.
Полиција ради на расветљавању догађаја, а о свему је обавештен и дежурни кантолани тужилац.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У РУДНИКУ: Рудар пао у јаму са 20 метара висине и на месту погинуо
17. 11. 2021. у 21:32
СУТРА НАСТАВАК ПРЕГОВОРА: Рудари и Влада ФБиХ постигли договор о 10 од 13 захтева
29. 11. 2021. у 23:15
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЈК ШОКИРАЛА: Открила откад НИЈЕ спавала са Душком, а били још у браку - посреди су ГОДИНЕ
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша, гостовала је код свог пријатеља и водитеља Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13.
31. 12. 2025. у 13:35
Коментари (0)