ТРАГЕДИЈА НА ЈАДРАНУ: У судару џет скија и једрилице погинула жена, њене две ћерке у болници

09. 08. 2021. у 18:13

У МАРИНИ код Трогира око 16 часова догодила се трагедија у којој је једна особа изгубила живот, а две су завршиле у болници.

ТРАГЕДИЈА НА ЈАДРАНУ: У судару џет скија и једрилице погинула жена, њене две ћерке у болници

Фото: Фејсбук

Како преносе хрватски медији, полиција је потврдила да је дошло до несреће и да је у истој једна жена преминула, а њене две ћерке су са тешким повредама пребачене у КБЦ.

Према речима очевидаца, несрећна жена се, управљајући са џет скијама, сударила с једрилицом. И жена и ћерке су имале прслуке, али су остале без свести и пале у море. Неколико људи који су се затекли ту су прискочили у помоћ и извукли их на обалу. Хитна помоћ је убрзо стигла, те четрдесетак минута покушала да реанимира жену, али без успеха.

(Јутарњи лист)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.

25. 09. 2025. у 16:56

Коментари (0)

РУСИЈА И СРБИЈА У НЕВЕРИЦИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ АРЕНЕ: Сви су гледали шта ова жена ради усред утакмице! (ВИДЕО)