ПОГИНУО БИЦИКЛИСТА: Тешка несрећа на магистралном путу Брод-Дервента

Н. ЂУРИЋ

02. 08. 2021. у 13:33

БРОЂАНИН Јово Чикојевић (49) погинуо је возећи се на бициклу након што га је ударило путничко возило у бродском насељу Сијековцу на магистралном путу Брод-Дервента.

ПОГИНУО БИЦИКЛИСТА: Тешка несрећа на магистралном путу Брод-Дервента

Фото: Н.Ђ.

Како „Новости“ сазнају, за воланом „пасата“, који је ударио у бицикло и несрећног Чикојевића, налазио се 25-годишњи Мирсад К, из Брода.

Из Полицијске управе Добој су саопштили да се саобраћајна несрећа догодила у суботу у 21.15 часова.

- У саобраћајној незгоди у учествовало је лице иницијала М.К. са подручја општине Брод које је управљало путничким аутомобилом „пасат“ и бициклиста лице иницијала Ј.Ч. са подручја општине Брод који је у овој незгоди смртно страдао-навели су из добојске полицијске управе.

Увиђај, којим је руководио дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Добој, извршили су полицијски службеници Полицијске станице Брод.

Како „Новости“ сазнају, дежурни тужилац се изјаснио да овај догађај има елементе кривичног дела угрожавање јавног саобраћаја, па се „рад на документовању овог предмета наставља“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева Ајмо, ајмо, ајмо усташе! (ВИДЕО)