ПОМОРСКА НЕСРЕЋА КОД СПЛИТА: Сударила се два пловила, деветоро људи повређено
НА подручју морског пролаза Сплитска врата синоћ се догодила поморска несрећа кад су се сударила два пловила, а повређено је девет особа од којих једна теже.
Фото: Танјуг/АП
Брод Лучке капетаније покупио је 15 особа, укључујући деветоро повређених који су превезени у сплитски Клиничко-болнички центар, преноси Слободна Далмација.
Реч је већином о страним држављанима, а како се наводи, неки од њих на лицима су имали крваве трагове и огреботине настале приликом судара два пловила.
Капетан Никола Бркуљић за Слободну Далмацију је рекао како су се сударила два пловила на миљу и по од Сплитских врата, те је одмах по позиву из Милне испловило пловило Лучке капетаније и покупило повређене путнике с бродова.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДМИТРИЈЕВ НАЗВАО ЕУ И ВЕЛИКУ БРИТАНИЈУ ВАЗАЛИМА: "Требало би да знају своје место..."
15. 07. 2026. у 07:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)