МЛАДИЋУ ЖИВОТ СПАСИО ОПТИЧАР: Сви су му говорили да пати од стреса
КАРЕН Вилијамс (58) из Ромфорда у Есеxу била је са сином Марком (24) у пратњи када је он отишао на преглед очију само неколико дана након што су лекари у Хитној служби рекли да му замагљен вид, главобоље и зујање у ушима узрокује – вртоглавица.

Фото: Депоситпхото
Ова мајка испричала је како је рутински преглед очију њеног сина довео до хитне операције за коју верује да му је “спасила живот”.
Коју опаку болест су констатовали Марку и како је преживео захваљујући очном прегледу можете прочитати кликом на линк: Живот овом човеку је спасио оптичар, а сви су му говорили да пати од стреса

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)