ОДГОВОРНИ ЗА ОБРАЗОВАЊЕ БУДУЋИХ НАРАШТАЈА: Министарка Ђукић Дејановић честитала просветним радницима њихов дан

МИНИСТАРКА просвете проф. др Славица Ђукић Дејановић честитала је свим просветним радницима Дан просветних радника у Србији.

ОДГОВОРНИ ЗА ОБРАЗОВАЊЕ БУДУЋИХ НАРАШТАЈА: Министарка Ђукић Дејановић честитала просветним радницима њихов дан

Танјуг

Она је овим поводом још једном указала на значај и узвишеност ове професије.

- Просветни радници су се, изабравши овај позив,  посветили одговорном и захтевном послу – образовању и васпитавању нових нараштаја. Овај позив, посебно у овим временима, захтева будност и посвећеност. Зато је изузетно важно да им као друштво дамо подршку у настојањима и напорима да пруже знање и образовање будућим генерацијама - рекла је министарка и захвалила им за свакодневни труд, стрпљење и  разумевање које пружају деци. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)