ХУМАНИ НИКОЛА ЂУРИЧКО: Онлајн стендап комедија, новац Нурдору за лечење болесне деце

ПОВОДОМ Светског дана деце оболеле од рака, вечерас ће онлајн бити емитована стендап комедија Николе Ђуричка „Све што сте хтели да знате о Џонију, а нисте смели да питате“.

ХУМАНИ НИКОЛА ЂУРИЧКО: Онлајн стендап комедија, новац Нурдору за лечење болесне деце

Фото. К. Михајловић

Сав приход од продаје улазница иде у хуманитарне сврхе Националном удружењу родитеља деце оболеле од рака (НУРДОР) из Београда.

Једна од манифестација овог удружења је и онлајн вече популарног глумца који се 2019. године преселио са породицом у Америку.

Карте се могу купити по цени од 1.000 динара КЛИКОМ ОВДЕ.

На истом месту ће публика имати даље информације о приступу на саму платформу за гледање позоришног шоу програма.

Иначе, ова представа заживела је на малој сцени у културном центу Дорћол Платз и стигла до препуне Комбанк дворане, где је Ђуричко наступао више пута пред 1.500 људи за једно вече.

Фото. Промо

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (1)

ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: То је за мене трауматично!