„ЊЕН ОСМЕХ НИКАДА НЕЋЕМО ЗАБОРАВИТИ“: Тихомира Станића дубоко потресла смрт Мире Фурлан
ТУЖНА вест о прераноj смрти колегинице Мире Фурлан, са којом је сарађивао на филму и ТВ серији "Турнеја", јако је потресла глумца Тихомира Станића.
Тихомир Станић / Фото В. Данилов
- Вест ме није изненадила, чуо сам за њену болест од заједничких пријатеља пре неколико месеци, али ме је потресла јако. Горан Марковић, Светозар Цветковић и ја смо били веома поносни када је пристала да дође из Америке и са нама сними филм „Турнеја“. Њен осмех из филма „Лепота порока“ је нешто што никад нећемо заборавити. Мира је оставила дубок траг својом лепотом и талентом, не само у кинематографији него и у срцима свих нас. Част ми је што сам је познавао, јер је, и мени као и другима, обогатила живот-рекао је Станић.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)