ПРЕДСТАВА ЗА НАЈМЛАЂЕ: “Славуј и кинески цар“ на репертоару краљевачког позоришта
УЗ поштовање епидемиолошких мера, на репертоару Краљевачког позоришта у суботу је луткарска представа за децу - „Славуј и кинески цар“.
Фото Краљевачко позориште
По мотивима Андерсенове бајке, текст и режију једне од најпопуларнијих представа за најмлађе Краљевачког позоришта потписује Синиша Ракић, а главне улоге играју Светлана Миленковић, Владимир Јовановић и Димитрије Продановић.
Препоручујемо
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)