ПЕТКОВИЋ ПОВОДОМ ХАПШЕЊА НА ГАЗИМЕСТАНУ: Срам вас било, господо из Брисела
28. 06. 2026. у 21:03
28. 06. 2026. у 21:03
28. 06. 2026. у 20:10
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 21:22
28. 06. 2026. у 19:30
aleksandar
12.07.2020. 21:19
sto pricate bez veze. od toliko cestog repriziranja mnoge serije, medju njima i baba, su ogadili narodu i sad ih svi komentarisu kao najlosije snimljene. ja ne znam jel bajic toliko glup da nije predvideo da ce se to dogoditi. njegove cak i nove serije ljudi sa dvoumljenjem gledju. a posebna prica je vec kako je izkarikirao nas moravski dijalekt. pa kako te bre nije sramota. sto se ne ugleda na rokere sa morsvu koji su tacno i lepo imitirali nas dijalekt a opet je bilo i smesno i zanimljio.
Zokica
13.07.2020. 19:03
On kaze "Dragan je dobar srpski sin. On je oličenje dobrote i poštenja, čovek koji nikome ništa loše nije uradio". Da, pogotovo kada je ocu ukrao novac, sudiji auto... Mali ima lepljive prste a i u ponekim delovima je pokazao zlu narav, pa ako je on dobar i posten kako tek izgledaju oni losi i neposteni?!?