РАДМИЛА ЋЕ ПОЧИВАТИ У АЛЕЈИ ЗАСЛУЖНИХ ГРАЂАНА: Познато када ће се и где одржати комеморација
ГЛУМИЦА Радмила Живковић биће сахрањена у Алеји заслужних грађана 24. септембра, а комеморација ће се одржати истог дана у 14:30 у Народном позоришту у Београду.

Фото: Н. Живановић
- Комеморација ће се одржати у уторак, 24.09.2024. године, у Народном позоришту, опело почиње у 13.30, а сахрана у 14.30 х, на Новом гробљу у Алеји заслужних грађана - написала је Радимилина ћерка Бојана Бамбић на Фејсбуку.
Подсећамо, чувена српска глумица Радмила Живковић преминула 20. септембра је у 72. години, пише б92.
БОНУС ВИДЕО: ИНТЕРВЈУ СА РОНИЈЕМ РОМЕРОМ: Евровизија ми није донела никакав бенефит
Препоручујемо

ИСПРАЋАЈ ДИВЕ СРПСКОГ ГЛУМИШТА: Познато време и место сахране Радмиле Живковић
21. 09. 2024. у 10:14

"ЛЕПО МИ ЈЕ..." Ово је последњи интервју легендарне Радмиле Живковић (ВИДЕО)
20. 09. 2024. у 20:36

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)
ПЕВАЧ Халид Бешлић опоравља се након што је завршио у болници због здравствених проблема. Вест о његовој болести забринула је многе обожаваоце и естрадне личности, међу којима је Халид цењен и омиљен, а сада се огласио и заступник у НСРС и директор Универзитетског-клиничког центра РС Владо Ђајић.
19. 09. 2025. у 15:33
Коментари (0)