"ТЕШКО МИ ЈЕ, ПРЕМИНУЛА ЈЕ ЈУТРОС": Огласила се ћерка Радмиле Живковић
ГЛУМИЦА Радмила Живковић преминула је у Београду у 72. години и иза себе оставила бројне улоге по којима ћемо је памтити.
Фото: Н. Живановић
Вест о њеној смрти шокирала је многе, а за домаће медије се сада, скрхана болом, огласила њена ћерка, такође глумица Бојана Бамбић.
- Мајка ми је преминула јутрос у 10.34 часова у болници, после дуге и тешке болести. Тешко ми је и замолила бих све медије да поштују приватност наше породице у овим тешким тренуцима. Да све буде достојанствено баш онако као што је она живела - каже Бојана Бамбић за Информер.
БОНУС ВИДЕО:
СЕЋАЊЕ НА ВЛАДУ БУЛАТОВИЋА ВИБА: Три деценије је прошло од када је отишао највећи сатиричар
Препоручујемо
ПРЕМИНУЛА ГЛУМИЦА РАДМИЛА ЖИВКОВИЋ: Тужна вест потврђена из Народног позоришта
20. 09. 2024. у 12:28
УМЕЛА ЈЕ ДА НАСМЕЈЕ И РАСПЛАЧЕ ПУБЛИКУ: Селаковић поводом смрти Радмиле Живковић
20. 09. 2024. у 13:12
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)