НАЈГОРИ "ВИНИ ПУ: КРВ И МЕД": Уочи доделе Оскара проглашени добитници Златне малине
ДАН пре доделе Оскара се додељују награде Златна малина за најгоре холивудске филмове. Ове године је филм "Вини Пу: Крв и мед" добио чак пет "Малина", од укупно десет категорија, међу којима и за најгорег холивудског редитеља.

Фото: ЕПА
Ликови из класичног дела Александра Алана Милна у филму се појављују као опаке серијске убице, а филм је, између осталих, победио у категорији најгора фотографија, најгори сценарио и најгори редитељ.
Режисер Рис Фрејк-Вотерфилд, ишак, неће одустати од даљег снимања. Најавио је наставак филма и снимање других хорора са ликовима као што су Бамби и Петар Пан.
Филм Expend4bles Силвестера Сталонеа добио је две Златне малина, а награда за најгорег глумца припала је оскаровцу Џону Војту за улогу ирског мафијаша у филму "Милосрђе". Меган Фокс је ове године добила две награде - једну за најгору глумицу у хорор филму "Џони и Клајд" и другу за најгору споредну глумицу у Expend4bles. Сталоне је добио Златну малину за најгорег споредног глумца у том филму.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)