ПОЧИВАЈ У МИРУ СРЦЕ МОЈЕ: Језиви детаљи злочина у Аустрији - Ненад искасапио супругу, па јој оставио поруку на Фејсбуку!
НЕНАД Лазаревић (26) из Кушељева убио је своју супругу Дајану (22) у стану у Салцбургу.

Фото: Фејсбук
Он је затим искасапљено и крваво тело супруге сакрио у фиоку за постељину у каучу, како дадиља, коју је позвао да причува децу, не би видела мртву жену. Затим се одвезао до главне полицијске станице у Салцбургу и полицајцима рекао шта је урадио.
Да ситуација буде још бизарнија, пре него што се предао полицији на Фејсбуку своје супруге оставио је језиву поруку.
- Почивај у миру срце моје - написао је он на Фејсбук профилу супруге коју је брутално убио ножем и то онда када за злочин још нико није знао. Након тога Ненад се предао полицији и испричао им да је после свађе Дајану избо ножем.
Овај језив злочин догодио се у једној соби, док су у другој спавале њихове малолетне ћеркице од седам месеци и три године.
Ненад је Дајану неколико пута убо кухињским ножем и када је подлегла повредама, позвао је бебиситерку да хитно дође да причува децу док он нешто заврши. Дадиља је пристала ни не слутећи да се у стану налази искасапљено тело младе мајке. Полиција је брзо дошла у стан и пронашла Дајанино тело. Ненад је ухапшен и саслушаван је до касно у ноћ. Тужилаштво је наложило обдукцију убијене жене.

Дајана и Ненад и његова објава "Само ми Бог судити може"
- Утврђено је да је убијена ножем из њене кухиње - наводе аустријски медији и додаје да је убиство уследило након вишегодишње тортуре коју је несрећна млада жена трпела.
Како пишу медији, Дајана је почетком ове године поднела захтдајана лев за развод брака од Ненада. И то након што му је, у фебруару, аустријски суд одредио забрану приласка Дајани. Познаници убијене Дајане кажу да је била добра девојка и да је, након што се удала за Ненада, отишла у Аустрију.

Фото: Фацебоок
(Курир)
Препоручујемо

ТРАГЕДИЈА: Ово је Дајана коју је брутално убио њен супруг - заклао је због развода?!
23. 03. 2021. у 08:00


РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (1)