ТУКЛИ ИХ НОГАМА И РУКАМА, ПА ИЗБОЛИ НОЖЕМ: Због напада и рањавања тројице младића ухапшена четворица мушкараца из Шида
ЧЕТВОРИЦА младића из Шида ухапшени су због туче у Новом Саду, у којем су тешко повређене две особе, а једна лакше, саопштено је из полиције у том граду.

Фото: НС уживо
Како се наводи у саопштењу Полицијске управе у Новом Саду, М.М (20), В.С (20) и Д.Н (21) ухапшени су у суботу увече због сумње да су учинили кривично дело насилничко понашање, док се М.М (21) терети за наношење тешких телесних повреда.
Како преноси портал 021, сумња се да су њих четворица у суботу увече, испред једног угоститељског објекта, напали тројицу младића са подручја Жабља и Бача.
Они се сумњиче да су их тукли рукама и ногама, те да су им ножем нанели убодне ране, тако да су двојицу тешко, а једног лакше повредили.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и биће приведени, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Новом Саду.
Препоручујемо

МАСОВНА ТУЧА У НОВОМ САДУ: Избио жесток обрачун у кафићу, младић (23) у критичном стању
21. 02. 2021. у 19:43

МАСОВНА ТУЧА У НОВОМ САДУ: Полиција ухапсила двојицу, осморици кривична пријава
28. 01. 2021. у 09:05

НАДУВАО 4,2 ПРОМИЛА: Полиција у Ужицу зауставила “мртвог пијаног” возача
20. 02. 2021. у 21:40

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)