ОВО ЈЕ ПОЛИЦАЈАЦ КОЈИ ЈЕ УХАПШЕН ЗБОГ СУМЊЕ ДА ЈЕ САРАЂИВАО СА ВЕЉОМ НЕВОЉОМ

09. 02. 2021. у 18:14

ПРЕДРАГ Л., бивши начелник Одељења за сузбијање организованог кријумчарења опојних дрога ухапшен је синоћ због сумње да је помагао Вељку Беливуку и његовој криминалној групи.

ОВО ЈЕ ПОЛИЦАЈАЦ КОЈИ ЈЕ УХАПШЕН ЗБОГ СУМЊЕ ДА ЈЕ САРАЂИВАО СА ВЕЉОМ НЕВОЉОМ

Фото: Новости

Предрага је нови начелник СБПОК-а сменио пре месец и по дана.

Подсетимо, синоћ су припадници Министарства унутрашњих послова, Сектора унутрашње контроле, по налогу Тужилаштва за организовани криминал, одредили су задржавање до 48 сати припадницима Министарства унутрашњих послова П.Л. и Б.В. због постојања основа сумње да су у саизвршилаштву починили кривично дело помоћ учиниоцу после извршеног кривичног дела.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

СРБИН РАСПАМЕТИО АМЕРЕ: Богдан Богдановић имитирао Доналда Трампа