САХРАНА СКОЛЕТОВОГ СИНА: На Централном гробљу последњи опроштај од Зорана Ускоковића који је ликвидиран на Канаревом брду

ДАНАС је на Централном гробљу у Београду одржана сахрана сина Зорана Ускоковића Сколета, који је убијен у Раковици 29 јануара .

САХРАНА СКОЛЕТОВОГ СИНА: На Централном гробљу последњи опроштај од Зорана Ускоковића који је ликвидиран на Канаревом брду

Фото: В.Н.

Велики број људи се окупио на Централном гробљу, како би испратили убијеног 22-годишњег младића на вечни починак, који је сахрањен поред оца.

Фото: В.Н.

 

Подсетимо, у Борској улици на Миљаковцу крајем јануара у сачекуши је убијен Зоран Ускоковић (22), син Зорана Ускоковића Сколета.

Убица, прерушен у старца, у петак 29. јануара, је скоро сат времена чекао у заседи Зорана Ускоковића (22), сина убијеног шефа “раковичког клана” Зорана Ускоковића Сколета.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ТАЈНА ПЕСМЕ ТУЖНО ЛЕТО ТОМЕ ЗДРАВКОВИЋА: Ево коме је посветио ове ванвременске стихове