ПОСВАЂАЛИ СЕ ЗБОГ ДРОГЕ? У београдском насељу Медаковић ножем нападнут О. И. (22)
У Улици Радована Симића Циге, између бројева 15 и 17, у београдском насељу Медаковић, данас је, наочиглед бројних пролазника, улицом протрчао младић О. И. (22) сав у крви. Који минут касније, изнемогао од болова, застао у оближњем парку, а затим се онесвестио и пао.
Фото Н. Скендерија
Екипа Хитне помоћи и полиција брзо су стигле, а младићу је одмах заустављено обилно крварење из бутине и он је одвезен у болницу, док је полиција, више од сат времена, обављала увиђај и "чешљала" овај крај Вождовца.
Према незваничним информацијама, сумња се да је О. И. претходно дошао са неким у сукоб, ко га је, више пута, вероватно ножем, убо у ногу. Нападач је побегао, а жртва се упутила према оближњем паркићу.
- Сви који живе у насељу Медаковић знају да се по нашим паркићима, где би требало да се играју деца, нажалост, скупљају наркомани и пијанци - каже једна од станарки овог насеља. - Полиција овим крајем често патролира, али то је, очигледно, недовољно. Не знамо како да се изборимо са наркоманима, који се више и не крију, бучни су, свађају се и туку, а неретко, нападају и пљачкају пролазнике, јер им треба новац за дрогу.
Нико, међутим, од станара, није знао да каже ко је повређени О. И. и да ли је из тог краја, као ни који је мотив напада на њега. Сумња се, незванично, да је реч о обрачуну, највероватније због дроге. Истрага ће утврдити праве мотиве и кривце, које засада, како сазнајемо, рањени О. И. не жели да открије полицији, као ни да каже зашто је нападнут.
Препоручујемо
ПРОНАЂЕН ИЗБОДЕН МИГРАНТ КОД АУТОБУСКЕ СТАНИЦЕ: Полиција трага за нападачем
04. 01. 2021. у 15:40
ИСПОВЕСТ ОЦА ИЗБОДЕНОГ ДЕНИСА: Да ми је син убоден, чуо сам на вестима
30. 11. 2020. у 08:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)