ДВАДЕСЕТОГОДИШЊАК ВОЗИО ПОД ДЕЈСТВОМ ДРОГА: Задржан у јагодинској полицији, биће поднета кривична пријава
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Одељења саобраћајне полиције у Јагодини, приликом контроле саобраћаја зауставили су возача аутомобила „форд фокус“ који је возио под дејством психоактивних супстанци.
Илустрација / Фото В. Данилов
Двадесетогодишњи возач из Јагодине задржан је у службеним просторијама и против њега ће бити поднета одговарајућа прекршајна пријава, саопштила је јагодинска полиција.
Препоручујемо
ВОЗИО СА 2,07 ПРОМИЛА: Мушкарац из Волује због прекршаја кажњен са 120.000 динара
16. 01. 2021. у 12:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)