ПРЕТЕ ДА ЋЕ СКОЧИТИ: Драма у Косовској Митровици, двојица затвореника на крову затвоара
Два затвореника седе на крову затвора у Косовској Митровици и прете да ће скочити уколико им се не испуне захтеви, јавило је вечерас Косово Онлајн.

Фото: Депоситпхотос
У току су преговори о њиховој мирној предаји, док су на лицу места полиција, ватрогасци и Хитна помоћ.
Драма на крову затвора још увек траје, потврдено је из полиције тзв. Косова.
- Дана 04.01.2021. године у 19:22 часова позвана је наша база на службени телефон и тражена је асистенција полицијске јединице Митровица Север, због бекства два лица албанске националности, која се још увек налазе на крову зграде затворског објекта - потврдио је за Косово онлајн портпарол полиције за регион Север поручник Бранислав Радовић.
Он је додао да су све расположиве полицијске јединице су по пријему информације изашле на лице места, као и да је дошла и ватрогасна јединица и хитна помоћ.
- 'Двојица полицијских службеника албанске националности разговарали су са затвореницима, који седе на ивици крова зграде затвора, у циљу мирне предаје, без икаквих последица. Затвореници су у свом захтеву тражили да разговарају са адвокатом или тужиоцем, како би им изнели своје проблеме - рекао је Радовић.
Препоручујемо

ПРЕМИНУО МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ УБИО СУПРУГУ: Душан подлегао повредама у КЦ Војводине
16. 12. 2020. у 16:24

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)