ПОВРЕЂЕНО ЧЕТВОРО ДЕЦЕ И СЛОВАКИЊА: Приведен Македонац који је изазвао саобраћајну несрећу код Сирига
ПРИПАДНИЦИ полицијске управе у Новом Саду привели су и одредили притвор за А. А. (40), држављанина Северне Македоније, као виновника тешке саобраћајне незгоде са више повређених.
Фото: Depositphotos
Удес се догодио у суботу око 17 часова на аутопуту Е- 75 код петље Сириг-Змајево.
Ухапшени А.А. ће бити приведен због тешког дела против безбедности јавног саобраћаја.
Он се, како потврђују из Полицијске управе Нови Сад, сумњичи да је изазвао саобраћајну незгоду у којој је повређено више лица из три возила.
У незгоди је тешке телесне повреде, не опасне по живот, задобио Р.Ј. (61) из Врбаса који је задржан на лечењу у Клиничком центру Војводине у Новом Саду. Осим њега још четворо деце је превезено је у Општу болницу у Врбас са наводно лакшим повредама као и држављанка Словачке.
Реч је о малолетним А.С.(7) А.С.(9), Ј.А.(2), Ј.С(14), који су сви држављани Северне Македоније као и С. Ј.(36). Повређена је и П. М.(33) из Словачке. Више информација биће познато након комплетног полицијског увиђаја.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТРИ САОБРАЋАЈКЕ У БЕОГРАДУ: Бурна ноћ у престоници, повређене четири особе
03. 01. 2021. у 08:41
САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД БАБУШНИЦЕ: Голф слетео с пута - возач погинуо на лицу места
02. 01. 2021. у 18:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)