УХАПШЕН ЗБОГ ПРОНЕВЕРЕ: Из здравствене установе и школе у Пожаревцу узимао рачунаре, па их продавао

Д. Н.

10. 12. 2020. у 13:12

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Пожаревцу, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Краљеву, ухапсили су М.Т. (42) из Пожаревца због основане сумње да је извршио продужено кривично дело проневера.

УХАПШЕН ЗБОГ ПРОНЕВЕРЕ: Из здравствене установе и школе у Пожаревцу узимао рачунаре, па их продавао

Фото: Д. Н.

Он се сумњичи да је, од јуна 2018. до децембра 2020. године, као запослени у информатичком одељењу једне здравствене установе, а потом и једне школе у Костолцу, присвојио и продавао на црно информатичку опрему и рачунаре који су му били поверени у раду. На овај начин М.Т. је, како се сумња, здравствену установу оштетио за више од 4.500.000 динара, а школу за око 250.000 динара. Њему је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта чека хулигане Торциде Сплит коју су напали делије у Босни!