ПОСВАЂАЛИ СЕ, ПА МУЖУ ЗАБИЛА МАКАЗЕ У ЛЕЂА! "Новости" откривају детаље ужаса у Бачкој Паланци
ПОРОДИЧНА кућа у Кумановској улици у Бачкој Паланци у суботу око подне, била је поприште вербалног сукоба супружника, која се умало није завршила трагично.
Фото: Р.Шегрт
Двадесетдеветогишња Азра К. је, како сазнајемо, маказама у леђа убола свог две године старијег супруга Срђана К. Он је превезен у Ургентни центар у Новом Саду, и степен његових повреда засада није познат.
Њих двоје су се, како сазнајемо, нешто после 12 сати посвађали у породичној кући на поменутој адреси. После тога, Азра је, како сазнајемо, узела маказе и Срђана убола у десну страну леђа.
Он је у свесном стању превезен у болницу, а полиција која је убрзо стигла на место догађаја, како незванично сазнајемо, Азру је затекла у кући.
Засада није познато за које кривично дело се Азра К. сумњичи, а како ће оно бити квалификовано, знаће се после утврђивања степена Срђанових повреда.
Препоручујемо
ПРЕВРНУО СЕ КАМИОН КОД ЧАЧКА: Возач тешко повређен, по путу су креч и нафта
28. 11. 2020. у 14:00
СНИМЦИ ВЕЛИКОГ ПОЖАРА У ЈУЖНОМ БУЛЕВАРУ: Неколико екипа ватрогасаца на терену (ВИДЕО)
28. 11. 2020. у 12:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)