ОСЕТИО СЕ МИРИС БАРУТА, А ОНДА САМ ВИДЕО ТЕЛО: Очевици убиства на Новом Београду за "Новости" (ФОТО/ВИДЕО)

З. У. - С. М.

12. 11. 2020. у 16:27

У ГАРАЖИ зграде "Јоргован" у новобеоградском "Делта ситију" убијен је Јордан Б, а на терену су јаке полицијске снаге и велики број возила Хитне помоћи.

ОСЕТИО СЕ МИРИС БАРУТА, А ОНДА САМ ВИДЕО ТЕЛО: Очевици убиства на Новом Београду за Новости (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: З. Јовановић

Тело упуцаног мушкарца је још увек у гаражи, а на терен су стигле форензичке екипе.

Полиција је блокирала улаз у зграду и гаражу у Улици Ђорђа Станојевића где се све догодило.

Један од очевидаца је за "Новости" рекао да је паркирао возило, када је осетио мирис барута и видео убијеног. Тај младић је и позвао полицију.

Запослени у локалима ништа нису ни чули ни видели, све док се нису појавила кола Хитне помоћи и полиција. Тек тада су схватили да се нешто дешава.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И ВАЉА СЕ ОД СМЕХА: Вечити ривали ово досад нису доживели