ПУН АУТО ЛАНАЦА ЗА ТЕСТЕРЕ Цариници на Хоргошу спречили несвакидашњи шверц

Ј.Л.

28. 10. 2020. у 15:33

ЦАРИНИЦИ и полиција на прелазу Хоргош спречили су покушај једног путника прокријумчари ланце за моторне тестере, чија је вредност процењена на скоро 7.000 евра.

ПУН АУТО ЛАНАЦА ЗА ТЕСТЕРЕ Цариници на Хоргошу спречили несвакидашњи шверц

Фото: Танјуг/Тања Валић

Прекршај је откривен када се у уторак око 20 часова за контролу на улазу у земљу пријавио 31-годишњи Суботичанин, који је сам путовао аутомобилом "мерцедес бенц" суботичких регистарских ознака.


-Осим што се налазио у „зеленом контролном пролазу“, намењеном онима који немају ништа за пријављивање, путник је то и потврдио приликом сусрета са цариницима. Међутим, приликом детаљне контроле у пртљажнику, као и у простору између предњих и задњих седишта, пронађено је 15 кутија са ланцима за моторне тестере "орегон“ – кажу у Управи царина. - Да би биле што мање упадљиве, путне торбе са кријумчареном робом биле су прекривене различитом гардеробом.

Путник је заједно са непријављеном робом предат у даљу надлежност полицији и тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

БУКТИ РАТ АНЕ ИВАНОВИЋ И ШВАЈНШТАЈГЕРА: Немци пишу о њиховом сукобу!