УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА НАПАД У НОВОМ САДУ: Пао брзом акцијом полиције - На инспектора потегао шрафцигер и избо га!

Љ.П.

21. 10. 2020. у 17:42

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Димитрија С. (1977), због сумње да је данас напао и тешко повредио полицијског службеника Полицијске управе у Новом Саду.

УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА НАПАД У НОВОМ САДУ: Пао брзом акцијом полиције -  На инспектора потегао шрафцигер и избо га!

Фото: МУП РС

Сумња се да је он, приликом претреса, шрафцигером задао убодне ране у руку и ногу инспектору криминалистичке полиције који је био ван дужности, а који је покушао да га спречи да украде аутомобил на Салајци.

Након тога је осумњичени возилом кренуо да бежи, али је изгубио контролу и слетео са пута. Полиција је убрзо пронашла празан слупани аутомобил, али не и нападача. Међутим, убрзо је приведен и нападач.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања

МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).

10. 01. 2026. у 15:08

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда

ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.

10. 01. 2026. у 06:30

Коментари (0)

ПРИНОВА У ПОРОДИЦИ МИТРОВИЋ: Стижу бебе! - Милица не крије срећу