МИГРАНТИ НАПАЛИ ДЕВОЈКУ НА БРАНКОВОМ МОСТУ: Нанели јој повреде на глави и телу
17. 10. 2020. у 13:13
ЧЕТИРИ непозната мигранта су синоћ око 23 и 30 напали девојку (19) у Карађорђевој улици у Београду, на степеништу Бранковог моста.
Најновије из рубрике
АУТОБУС ПУН ПУТНИКА СЛЕТЕО СА ПУТА КОД БАЧКЕ ТОПОЛЕ: Враћали се са Хвара, па завршили у болници
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се јутрос око осам часова догодила на ауто-путу у близини Бачке Тополе повређено је 12 особа након што је аутобус слетео са коловоза.
27. 06. 2026. у 22:15
ПОКРЕНУТА ИСТРАГА: Четворица осумњичена да су учествовали у бацању бомбе на кућу у Новом Београду
ВИШЕ јавно тужилаштво у Београду покренуло је истрагу против четворице мушкараца због постојања основа сумње да су 5. јуна 2026. године извршењем различитих кривичних дела учествовали у бацању бомбе на породичну кућу С.Ч. на територији општине Нови Београд.
27. 06. 2026. у 16:11
У Новом Пазару ухапшене две особе због погибије радника на градилишту
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова ухапсили су М. Д. (36) из Новог Пазара и турског држављанина М. С. (55) због сумње да су одговорни за погибију радника на градилишту стамбеног објекта у Новом Пазару, саопштио је данас МУП.
27. 06. 2026. у 00:18
ИСТРАГА УБИСТВА АЛЕКСАНДРА НЕШОВИЋА : Данка Вуковић испричала да је послала новац и томпусе, а не пиштољ
БИЛА сам изричито против дружења мог супруга и Александра Нешовића Баје, јер сам сматрала да је он зао човек. Мог супруга је финансијски искоришћавао, користио је његове контакте за сопствени интерес и то је једини разлог зашто му се приближио. На крају га је и рекетирао.
26. 06. 2026. у 20:00 >> 20:15
У СТАНУ НАРКОТИЦИ И ПИШТОЉ: Кривична пријава Новосађанину М.П. (41) осумњиченом за трговину дрогом и нелегално оружје
У НАСТАВКУ акције усмерене на сузбијање трговине наркотицима и проналазак нелегалног оружја, новосадска полиција ће поднети кривичну пријаву против М.П. (41) из Новог Сада за неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога из члана 246 КЗ РС, као и кривично дело неудозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја из члана 348 КЗ РС. Кривична пријава ће по налогу надлежног Вишег јавног тужиоца бити поднета у редовном поступку.
26. 06. 2026. у 16:11
Opaki Is Back
17.10.2020. 13:22
Šta čekamo, Srbi? Da nas poubijaju sve?
Bgd
17.10.2020. 13:25
Svašta bih napisao ali nećete objaviti.
Sofronije
17.10.2020. 13:42
A kako se zna da su migranti?
Verko
17.10.2020. 13:45
Proterati sve i onog ko ih je doveo!?
samo napred
17.10.2020. 13:51
sta se ovo desava , neka patrolira malo policija tamo
Dragan Nis
17.10.2020. 13:51
OAlo Drzavo, hoces zaštiti svoje građane ili treba da se samo organizujemo. Meni nije problem, kako hoćete.
ByK
17.10.2020. 13:57
А полиција претреса декице на пијацама... Па се питају одакле неповерење према сопственој држави на пољу заштите и безбедности грађана.
Vlada 71
17.10.2020. 14:15
Verovatno mora da se osnuje narodna milicija,da brani stanovništvo. Od ove podanicke merkelove klike nema pomoći.
Uros majka
17.10.2020. 14:28
dokle ćemo da ih puštamo da rade to... sramota za državu da ćuti...
Sandra
17.10.2020. 14:45
Policija šeta samo preko dana, noću ih nema. A migranata u tom kraju ima koliko hoćeš. Mi koji živimo oko BAS-a ne smemo da izađemo na ulicu čim se smrači. Preko dana, kada idemo trotoarom, moramo da se sklanjamo migrantima koji prolaze, jer kada su u grupi veoma su drski. Gde je tu država da nas zaštiti?!
Zbole
17.10.2020. 14:49
Dajte vec jednom izvrsiti deportaciju u zemlje porekla, prevrsili su svaku meru. Zasta ce nam
dusan
17.10.2020. 14:56
Ali u pitanju je samo blagi pocetak agresije.Osvajanje i agresija idu postepeno.Tako su i siptari Kosovo osvojili.Njihova taktika,koja ce rezultirati vecinskim muslimanskim stanovnistvom.Strah za sanovnistvo pa onda iseljavanje,a kad se isele onda je sve nase.
Mila
17.10.2020. 15:21
Pod hitno ismestiti ovaj migrantski centar iz centra Beograda, ima mnogo vise napada, Beogradjani nisu bezbedni, ni danju ni nocu, migranti su sa nozevima i u grupama.. Dokle cemo ovo dozivljavati!!
Rajko
17.10.2020. 15:28
Зашто у Србији гајимо непријатељске дивизије? Коме је нејасно да часком могу да буду организоване за ратна дејства? Већ су бројнији од наше војске.
Nista cudno
17.10.2020. 15:33
Granica kao da nema. Ulazi u drzavu Ko hoce. Krecu se kako zele. A vlast slepa i nema. Koliko ih ima u Srbiji? Niko nezna. Mi ih ne vracamo nikome a svi ih vracaju nama. A mi ih slepo primamo. Neko dobija novac za ovo sto se radi...uzas. Uskoro ce nas poci ubijati.
Arsa
17.10.2020. 15:39
Podsetite me. Zasto mi ovo trpimo?