БЕБА УМРЛА У ВРТИЋУ: Ужас у предшколској установи у Земуну

15. 10. 2020. у 15:44

У предшколској установи “Ивин возић” у Земуну догодила се ужасна трагедија када је беба стара годину дана преминула у сну.

БЕБА УМРЛА У ВРТИЋУ: Ужас у предшколској установи у Земуну

Фото: Н. Скендерија

Како се сазнаје беба стара годину дана преминула је највероватније у сну, а случај су пријавили васпитачи ове установе.

Трагедија се десила око 14 часова.

Незванично се сазнаје да је екипа Хитне помоћи дуго покушавала реанимацију, али безуспешно.

Након обављеног увиђаја знаће се више детаља.

(Објектив.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

АЛБАНИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ: Ево шта су српске кошаркашице урадиле Албанкама на Европском првенству - овако нешто се не памти!