У ДЕТОНАЦИЈИ ОШТЕЋЕНА И ПАРКИРАНА ВОЗИЛА: Ово је ресторан на који је, два сата после поноћи, бачена бомба (ФОТО+ВИДЕО)
На ресторан "Холестерол" у Добрачиној 59б на Дорћолу ноћас је, два сата после поноћи, бачена ручна бомба.

Фото: ATA images
Сем на објекту, видљива су мања оштећења и испред локала, као и на паркираним аутомобилима.
Полицијски увиђај је и даље у току и, како јавља новинар "Новости", из оближњих локала су рекли да је ресторан радио уредно и да никада овде није било инцидената.
Како преносе медији, према причи сведока догађаја који је случај и пријавио полицији, нападач је бацио бомбу и побегао аутомобилом.
- Чуо сам експлозију око два сата после поноћи и изашао да видим шта се дешава. Неко је бацио бомбу и побегао аутомобилом. Одмах сам позвао полицију и пријавио шта се десило - рекао је чувар из објекта поред.
У време кад је бачена бомба ресторан није радио, па на срећу повређених није било. Причињена је материјална штета. Оштећена су и два паркирана аутомобила испред објекта.
Препоручујемо

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (2)