ОБРТ У СЛУЧАЈУ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА У КИКИНДИ: Нико није везивао дечака и затрпавао га у песак, деца се само играла?
СРБИЈУ је јутрос узнемирила вест да су се двојица браће иживиљавала на 11-годишњим дечаком у Кикинди.

Фото: Депоситпхотос
Мајка је пријавила да је њен син претучен, везиван, те да су браћа покушала да га баце са зграде.
Међутим, испоставило се да је у питању лажна пријава. Наиме, током досадашње истраге утврђено је да се на игралишту поред цркве играло четворо деце. Она су скакала са првог спрата зграде у изградњи у песак. У једном тренутку деца су се посвађала, међусобно вређала, називала погрдним именима, гађала камењем и прскала водом са прскалице, преноси Пинк.
Двоје деце је отишло кући и вратило са мајком С. К. на игралиште. Дечаку Н. К. у Општој болници у Кикинди констатоване су лаке повреде, огреботине, модрице, чворуге. Нема трагова везивања, како је раније изјавила његова мајка.
Мајка деце С. К. је, како преноси Пинк, корисница социјалне помоћи и мајка десеторо деце са различитим партнерима. Већина њене деце се као пунолетне особе налазе по затворима. С. К. је осуђивана због запуштања и злостављања своје деце. О догађају је обавештен Центар за социјални рад.
(Пинк)

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"
ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...
22. 09. 2025. у 16:07
Коментари (0)