ПРЕМИНУО СТРАХИЊА СТОЈАНОВИЋ!
ПРЕМИНУО је Страхиња Стојановић који је данас око 12 сати у Улици Омладинских бригада у Новом Београду био тешко повређен у експлозији возила у покрету, сазнају "Новости".

Фото: Инстаграм
Подсетимо, након експлозије џипа на Новом Београду Страхиња је био у јако тешком стању, а како смо сазнали, он је остао без ноге и имао тешке повреде унутрашњих органа.

Фото: З. Јовановић
У тренутку експлозије џипа на Новом Београду у возилу је са Страхињом Стојановићем била и Колумбијка Соња Суарез Гомез (45). Више о томе прочитајте КЛИКОМ ОВДЕ!

Фото: Инстаграм
На Страхињу Стојановића који се повезује са убиством познатог адвоката Драгослава Мише Огњановића и раније је покушан атентат.
Ускоро опширније
Препоручујемо

ДЕВОЈКА ВРИШТИ ДОК ГАСЕ ЏИП! Језив снимак експлозије на Новом Београду! (ВИДЕО)
13. 09. 2020. у 12:38

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)