НОВИ БИЛАНС НЕСРЕЋЕ КОД СРЕМСКИХ КАРЛОВАЦА: У судару аутобуса, камиона и аутомобила повређено 13 особа, погинуо мушкарац

Љ.П.

28. 08. 2020. у 10:25

У СУДАРУ камиона, аутобуса и аутомобила јутрос на улазу у Сремске Карловце, један мушкарац је погинуо, а 13 особа је повређено.

НОВИ БИЛАНС НЕСРЕЋЕ КОД СРЕМСКИХ КАРЛОВАЦА: У судару аутобуса, камиона и аутомобила повређено 13 особа, погинуо мушкарац

Ненад Живановић

Повређени путници су збринути на лицу места и нико од њих није превежен у болницу, а углавном је реч о стресогеним симптомима.

Због ове саобраћајне несреће интервенисале су две ургенентне екипе Службе хитне помоћи, а према речима др Зорана Круља, портпарола ове здравствене установе, мушкарац старости 39 година је после указане помоћи и збрињавања на лицу мњеста, превежен у Ургентни центар Клиничког центра Војводине.

Други мушкарац старости око 50 година је преминуо на месту несреће, и лекарска екипа је могла само да констатује смрт.

Несрећа се, како сазнајемо догодила око 6.40 сати на Карловачком путу полиција обавља увиђај и утврђује се шта је проузроковало судар камиона и аутобуса.

Саобраћај на овом делу пута обустављен и одвија се алтернативним правцима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ТРАГЕДИЈА МУ ЈЕ ПРОМЕНИЛА ЖИВОТ: Трамп открио зашто никада у животу није окусио АЛКОХОЛ