ОВО СУ АНЂЕЛКО И КАТИЦА: Бела Црква у шоку због љубавника - свастике и зета (ФОТО)
У КУЋИ у селу Дупљаја код Беле Цркве, где је јуче Анђелко Ф. усмртио своју партнерку, свастику Катицу Т., окупила се родбина и пријатељи.
Фото: З.Јовановић
Сви су и даље у неверици због онога што се десило и кажу да не знају разлог који је довео до ове трагедије.
Иначе, Анђелку је пре четири године преминула супруга са којом има две ћерке. Неко време, био је сам, а онда је ушао у љубавну везу са свастиком, која је иначе удата, мајка двоје деце и бака.
Наводно, неки од блиских рођака противили су се њиховој вези коју су они покушавали да сакрију, те се сумња да је то могући мотив убиства и самоубиства.
Фото: З.Јовановић
Ипак, истрага ће показати шта је стварни мотив ове трагедије, као и опроштајно писмо које је Анђелко оставио пре него што је извршио злочин.
Опширније у штампамном издању "Вечерњих новости".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (2)