КРВАВ ДАН У БЕОГРАДУ: Мушкарац пререзао вене, дека пронађен у локви крви, девојка зарила нож у врат
ТРАГЕДИЈА за трагедијом низале су се у претходних 12 сати на територији града Београду, а екипе Хитне помоћи затицале су стравичне призоре, међу којима два самоубиства и два покушаја суицида.
Зоран Јовановић
Наиме, у раним јутарњим сатима данас се у београдском насељу Церак убио човек, који је, како сазнајемо, себи пререзао вене.
Свега неколико сати касније, у Гандијевој улици, управница зграде ушла је у стан и затекла мушкарца старог 78 година како лежи преко каде у локви крви.
Претпоставља се да се човек преклао.
Екипе хитне помоћи затим су имале посла и у Сремчици, где је у себе пуцао бивши полицајац који је је са тешким повредама главе пребачен на Ургентни центар.
Током дана било је још једног покушаја самоубиства. Девојка стара 30 година покушала је себи да одузме живот. Она се убола ножем у врат, али је, како сазнајемо, преживела.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
САМОУБИСТВО У СРЕМЧИЦИ Слободан пуцао себи у главу, поред тела пронађен пиштољ
18. 08. 2020. у 14:36
ТРАГАЈУ ЗА ДЕЧАКОМ: Мајку нашли мртву у шуми, идентификовали је по бурми
16. 08. 2020. у 07:33
УБИО СЕ БИВШИ НАЧЕЛНИК ОКП-а У ПОЛИЦИЈИ: Хитна помоћ могла само да констатује смрт
14. 08. 2020. у 18:06
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПОРЕКЛО ВОЈИНА ЋЕТКОВИЋА Рођен у Крушевцу, а корени му нису из Србије: "Никада се нисам одрицао дедова и прадедова - поносан сам"
"ЈЕСАМ, поносан сам на своје порекло."
20. 05. 2026. у 16:57
Коментари (1)