ТЕЖАК УДЕС КОД КРУШЕВЦА: Погинуо сувозач, два возача повређена

С. Б.

06. 08. 2020. у 17:47

ЈЕДНО лице је погинуло, а две теже повређена у тешкој саобраћајно несрећи која се око 16 сати догодила недалеко од заобилазнице код Крушевца,потврђено је “Новостима”.

ТЕЖАК УДЕС КОД КРУШЕВЦА: Погинуо сувозач, два возача повређена

Д. Новковић

Како сазнајемо до удеса је дошло на правцу између Макршена и села Јасика и то када је возило “опел астра” приштинске регистрације кретајући се из правца Краљева прешло у супрутно траку и ударило у “волво” београдске регистрације.

-Возачи “опел астре” и “волва” су пребечани санитетима крушевачке хитне помоћи до Опште болнице Крушевац-наводи извор “Новости”. - Возила су прилично оштећена,а у санирању последица су учествовали и припадници Ватрогасно-сласилачке јединице Крушевац.

Пут је још увек у застоју.Увиђај је у току.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ПРОМЕНИЛА ИМЕ И ВЕРУ: Брену питали да ли се стиди муслиманског порекла - дала је јасан одговор