УДЕС У НИШУ: Троје повређено у директном судару, аутомобили потпуно смрскани

ТРИ особе повређене су вечерас око 22 сата у саобраћајној несрећи на тзв. Чамурлијском путу у Нишу приликом директног судара возила „волксваген пасат“ и „пежоа 307“.

УДЕС У НИШУ: Троје повређено у директном судару, аутомобили потпуно смрскани

Новости

Према првим информацијама, „пежо“ који се кретао из правца села Горња Топоница ка Нишу из још неутврђених разлога је прешао на супротну страну коловоза и сударио се са „волксвагеном“ који је му је долазио у сусрет.

- У „волксвагену“ су били моји пријатељи, брачни пар. Они држе кафану на излазу из Ниша, а живе у селу Лалинац. Вечерас су се враћали кући, када је на њих налетео „пежо“ у којем је био један мушкарац. Надам се да нису тешко повређени, имају дете од четири године – казао је човек који је чекао завршетак увиђаја како би одшлеповао олупину.

За сада нема информација о степену повреда учесника о удесу нити о узроку саобраћајне несреће.

(Телеграф.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову