УХАПШЕНИ МАЈКА И СИН: Напали начелника полиције усред ПС

В. Ђ.

24. 07. 2020. у 17:53

ПОЛИЦИЈА у Мајданпеку лиШила је слободе Д.И. (51) и њеног сина Ј.И. јер су, поред тога што је код њих пронађена марихуна и пиштољ, ударили неколико пута начелника Полицијске станице у том граду.

УХАПШЕНИ МАЈКА И СИН: Напали начелника полиције усред ПС

Фото Депозитфото

Полиција је код Ј.И. пронашла око 60 грама марихуане, и пиштољ. Он је приведен, а онда је у просторије ПС дошла Д.И. која је шутнула начелника. Умешао се и Ј.И. који је стварима са стола гађао првог човека полиције у Мајданпеку.

Мајка и син су приведени. Ј.И. је зарадио три пријаве - због неовлашћеног држања и стављања у помет опојних дрога, напада на слyжбено лице и недозвољеног држања оружја. Мајка је добила кривичну пријаву због напада на полицајца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (1)

ОДЛОЖИО САХРАНУ ОЦА ЗА ДВЕ НЕДЕЉЕ! Разлог? Да би могао да учествује на Олимпијским играма!