МАЈЦИ И ОЦУ ПРЕРЕЗАНИ ВРАТОВИ, СИН ИЗБОДЕН ПО ГРУДИМА: Језиви крвави призори у Чачку

В.Н.

06. 12. 2025. у 13:38

БЕЖИВОТНА тела оца, мајке и сина, пронађена су јутрос око 10 сати у једној породичној кући у Чачку, а полицајци су затекли језив призор.

МАЈЦИ И ОЦУ ПРЕРЕЗАНИ ВРАТОВИ, СИН ИЗБОДЕН ПО ГРУДИМА: Језиви крвави призори у Чачку

Фото: Новости

Полиција је интервенисала након позива, а у кући су пронашли тела мушкарца, старог 47 година, и тела његових родитеља, старих око 75 година.

Према незваничним сазнањима, млађи мушкарац имао је убодне ране у пределу груди, док су његови отац и мајка имали ране на врату, нанете највероватније ножем. Крај тела млађег мушкарца полиција је пронашла нож.

У почетку је истрага ишла у два правца - двоструко убиство и самоубиство или троструко убиство, међутим, све више доказа говори у прилог томе да је у питању злочин унутар породице.

У овом тренутку није познато шта је могао да буде мотив за овај стравична злочин.

Полиција је и даље на лицу места и врши увиђај.

Откако се рано јутрос сазнало за злочин комшије убијених су у шоку. О породици су имали само речи хвале.

- Они су дошли из Босне и Херцеговине, дивни, вредни и поштени људи. Нису ту живели све време него су долазили с времена на време. Колико знамо син им је живео у иностранству. Нико никад са њима није имао ниједан проблем, ово је баш трагедија - рекао је један од комшија за медије.

(Телеграф)

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.

28. 01. 2026. у 12:38

Коментари (0)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!