УТАПАЊЕ ИЛИ СУМЊИВА СМРТ?! Припадници тзв косовских безбедносних снага пронашли тело мушкарца у језеру Газиводе
ПРИПАДНИЦИ тзв. косовских безбедносних снага пронашли су јуче поподне тело мушкарца који се у недељу удавио у језеру Газиводе.Тридесет трогодишњи мушкарац албанске нацоналности који је на Косово дошао из иностранства скочио је у недељу са моста у језеро Газиводе и никада није изашао из воде.

Фото кфор
Тело је пронађено након два дана интензивне потраге у којој су учествовали припадници КФОР-а али и рониоци из тзв. косовских безбеднсоних снага, што је прва акција ових „снага“ на северу Косова и Метохије уз дозволу команданта КФОР-а генерал-мајора Енрика Бардуанија. И док се очекује обдукција тела утопљеника на Институту за судску медицину из тзв косовске полиције истичу да се „смрт третира као сумњива“ односно да је тридесет трогодишњи Албанац „бачен са моста“.
И док из полиције истичу да ће се по добијању резутата обдукције наставити даља истрага, Срби са севера истичу забринутост због слања тзв косовских безбедносних снага на север Космета, односно питају се да ли је то „извидница“ и почетак „деловања“ ових „снага „ на северу, ( на шта по свим споразумима немају права) док су реагујући на поменуте бојазни већинског српског становништва у овом делу Космета, из Немачке амбасаде у Приштини истакли да је „Немачка амбасада дубоко забринута напорима да се политизује распоређивање специјализованог тима за потрагу и спасавање Косовских безбедносних снага (КБС) на језеро Газиводе“ и додају да је „ операција коју је омогућио КФОР у потпуности у складу са својим мандатом и коју је одобрио командант КФОР-а искључиво у хуманитарне сврхе“.

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)
ПЕВАЧ Халид Бешлић опоравља се након што је завршио у болници због здравствених проблема. Вест о његовој болести забринула је многе обожаваоце и естрадне личности, међу којима је Халид цењен и омиљен, а сада се огласио и заступник у НСРС и директор Универзитетског-клиничког центра РС Владо Ђајић.
19. 09. 2025. у 15:33
Коментари (0)