МУШКАРАЦ СЕ СЕКАО НА ТЕРАСИ: Полиција упала у зграду у Раковици
ХОРОР у Раковици који је трајао од 8:50, када је мушкарац изашао на терасу и претио да ће убити некога и себе је управо завршен. Полиција је око 12:30 часова упала у улаз и извела младића, а одвезла га је Хитна помоћ.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Он је пре тога на тераси исекао вене, а потом избацио руку кроз прозор и тресао крв.
Претио је да ће убити неког и себе, наводно наоружан пиштољем, ножем и бомбом. На тераси је био са ножем и викао је да му је пиштољ за појасом.
На лицу места су и његови мајка и отац који су уплакани.
Према речима комшија, он се зове Данијел.
Подсетимо, како смо објавили, београдском насељу Раковица јутрос у 8:50 пријављено је да мушкарац прети да ће да повреди себе и друге.
(Телеграф)
Препоручујемо
УБИО СЕБЕ И ДРУГОГ ВОЗАЧА: Возио у супротном смеру - саобраћајна незгоди код Михајловца
30. 04. 2025. у 08:40
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)