ЗАШТО МАЈКА УБИЈЕ БЕБУ, ШТА ЈЕ ТО ПОВЛАШЋЕНО УБИСТВО: "Приче их хронике", подкаст "Новости", о чедоморству
ГОСТ 28. епизоде поткаста "Новости" - "Приче из хронике" је психијатар и судски вештак Љиљана Симић са којом разговарамо о чедоморству.

Фото: Новости
Србију су недавно узнемирала два случаја када је у размаку од десетак дана откривено да су мајке, једна из Ивањице, а друга у околини Деспотовца, убиле своје бебе.
Шта се то деси у њиховој свести, па почине тако страшан злочи? У каква стања западају после порођаја и шта је то повлашћено убиство? На какве казне могу да буду осуђене?
Да ли се после кају?
Докторка Симић нам одговара на сва ова важна питања.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)