ИЗБОДЕНА ДЕВОЈКА У СУРЧИНУ: Полиција хитно покренула акцију Вихор
ДЕВОЈКА А.Љ. избодена је синоћ у Сурчину у касним сатима испред једном ресторана у овом београдсом насељу.
Фото: М. Анђела/Профимедиа
У тренутку безумног напада жртва је стајала испред ресторана са другарицом. У једном тренутку пришао им је младић и избо девојку која је крвава остала на лицу места.
Другарица звала полицију и Хитну помоћ. Избодена девојка је са тешким повредама превезена у болницу, а њено стање је стабилно и није животно угрожена.
Полиција је после напада одмах покренула акцију Вихор. Убрзо је ухапшен осумњичени А.О.(25). По налогу Висег јавног тужилаштва у Београду одређено му задржавање до 48 часова, након чега ће бити предат дежурном истражном судији.
(Телеграф)
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)