ХОРОР У НИШУ: Дачић - Полиција ухапсила кћерку због основане сумње да је убила свог оца

ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да је полиција у Нишу ухапсила је Д.М. због основане сумње да је убила свог оца.

ХОРОР У НИШУ: Дачић -  Полиција ухапсила кћерку због основане сумње да је убила свог оца

И. Митић

“Полиција у Нишу ухапсила је Д.М. (1968) због основане сумње да је убила свог оца С.Ђ. (1945).

У току преподнева пронађен је С.Ђ. у његовом стану, са више повреда по глави и телу, од чијих последица је преминуо.

Жртва је била непокретна особа, и догађај је пријавила сестра кућне неге. Полиција основано сумња да је извршилац кћерка покојника, Д.М., и она се терети за кривично дело тешко убиство, а даље поступање преузеће тужилаштво”, изјавио је Дачић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)