КОД БАХАТОГ ВОЗАЧА НАЂЕНА И ДРОГА Детаљи хапшења младића (24) који је покосио девојку на пешачком прелазу у Београду и убио је
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Д. М. (24) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела тешка дела против безбедности јавног саобраћаја и непружање помоћи лицу повређеном у саобраћајној незгоди.

Фото: Д. Балшић
Он је, како се сумња, синоћ око 20.30 часова на пешачком прелазу у Булевару деспота Стефана аутомобилом марке "фијат" налетео на тридесетпетогодишњу девојку, а потом се удаљио са лица места.
Тридесетпетогодишњакиња је од задобијених повреда преминула у Ургентном центру.
Полиција је брзом и ефикасном акцијом идентификовала и ухапсила Д. М., у чијем стану је пронађено више пакета са биљном материјом налик на марихуану, па ће против њега бити поднета и кривична пријава због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)