МАЈЦИ ЗАБРАЊЕНО ДА СЕ САСТАЈЕ И КОМУНИЦИРА СА КОСТОМ: Отац остаје у притвору
ВИШИ суд у Београду продужио је притвор до 30 дана Владимиру Кецмановићу, оцу дечака који је 3. маја у Основној школи "Владислав Рибникар" убио девет вршњака и чувара те школе.
Фото: З. Јовнаовић/Новости
Истим решењем, према мајци дечака Миљани одређена је мера забране прилажења, састајања или комуницирања са одређеним лицем, односно којом јој је забрањено да прилази, састаје се или комуницира са сином Костом, сведоком у овом поступку, те је истовремено упозорена да се према њој може одредити тежа мера уколико прекрши изречену забрану, наводи се у саопштењу тог суда.
Оцу је притвор продужен да не би у кратком временском периоду поновио кривично дело, као и с обзиром на то да се терети за кривично дело за које је прописана казна затвора преко десет година, а начин извршења и тежина последица кривичног дела довели су до узнемирења јавности које може угрозити несметано и правично вођење кривичног поступка.
Владимиру Кецмановић је оптужницом која је јуче предата овом суду на потврђивање на терет стављено тешко кривично дело против опште сигурности, док је Миљани К. на терет стављено извршење кривичног дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Препоручујемо
ЕВО КАКО ЈЕ ВЛАДИМИР КЕЦМАНОВИЋ ОБУЧАВАО СИНА ДА ПУЦА: Истрага открила детаље
10. 10. 2023. у 16:04
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)