ИЗБОДЕН МУШКАРАЦ У РЕСТОРАНУ У КНЕЗ МИХАИЛОВОЈ: Драма у центру Београда

Биљана Ристивојевић

20. 09. 2023. у 13:35

У ПОЗНАТОМ ресторану у центру Београда у Улици кнез Михаиловој догодио се напад ножем.

ИЗБОДЕН МУШКАРАЦ У РЕСТОРАНУ У КНЕЗ МИХАИЛОВОЈ: Драма у центру Београда

Фото: Новости

Према првим информацијама, бивши радник тог угоститељског објекта И. Г. (33) је након свађе напао П. Д. (43) и убо га ножем у раме.

П. Д. је превезен у Ургентни центар, а И. Г. је ухапшен.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: "Новости" у Хајдукову код Суботице после окршаја миграната

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НЕОЧЕКИВАНО: Ево шта ради Ана Ивановић, док свет прича о разводу! Српкиња изненадила све (ФОТО)