"РУЉА ОД 30 ЉУДИ ЈУРИЛА ЈЕ С МОТКАМА" Очевици навијачке туче у шоку: "Изашли су из жбуња са капуљачама на глави"
У НОЋАШЊЕМ сукобу на Новом Београду, у коме су учествовали навијачи Црвене Звезде и Партизана, повређено је најмање десет особа, међу којима има и деце, а на лицу места су и јутрос видљиви трагови језивог сукоба.
Фото: Р. Шегрт
У масовној тучи учествовало је више од 30 људи, а како се сазнаје, навијачи Партизана играли су кошарку када су их жбуња напали навијачи Црвене звезде. На главама су имали капуљаче, а у рукама мотке и палице.
Жена која живи у близини места где се синоћ догодила језива туча сведочи како је све почело.
- Било је то синоћ око 23 сата. Руља од њих 30 пројурила је са све моткама од метар дужине. Знам да су теже повређена три младића, а десет лакше - каже једна од станарки.
Како се сазнаје, учесници туче су након макљаже побегли ка Земуну.
- Када је дошла полиција, разбежали су се према Војвођанској улици и побацали те мотке, али их је полиција покупила због доказа - каже саговорница.
Она додаје да синоћни случај није једини и да су слични призори честе појаве у новобеоградским блоковима, нарочито у овом крају.
- Овде су стално туче, ту у рупи код гаража су им "штекови", одатле крећу и овде се стално бију - каже и додаје да је у овом крају то нормална појава.
У синоћњем обрачуну повређено је и неколико малолетника. Како се сазнаје, они су пребачени у Тиршову.
Иако је један задобио теже телесне повреде у виду прелома, сви су након дијагностике отпуштени на кућно лечење.
(Телеграф)
Препоручујемо
ВЕЋ СЛАВИМО! Огласила се Дијана Ђоковић, ево шта је поручила након доласка унука
22. 03. 2023. у 16:52
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)