ПУЦЊАВА У ТУТИНУ: Полиција ухапсила М. Ћ. осумњиченог да је ранио суграђанина
Припадници министарства унитрашњих послова, полицијске станице у Тутину, лишили су слободе М.Ћ. из тог града, због сумње да је упуцао суграђанина.
Новости
Како јављају репортери са лица места, до пуцњаве је дошло у Пештерској улици, када је М.Ћ. испалио више хитаца у једном бутику и том приликом ранио суграђанина. Тај део града је блокиран од стране полиције.
Екипе хитне помоћи изашле су на лице места и повређеног пребацили у болницу, а према нашим сазнањима, он није животно угрожен.
Полиција је том приликом ухапсила М.Ћ. и пронашла пиштољ из ког су испаљени хици.
Мотив поцњаве још увек није познат, а у току је увиђај на лицу места.
(индексонлине.рс)
Препоручујемо
ЖИВОТЕ ИЗГУБИЛО ШЕСТ ОСОБА, ОПСАДА ТРАЈАЛА САТИМА: Детаљи пуцњаве у Аустралији
13. 12. 2022. у 08:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)