ПИЈАН УДАРАО ЖЕНУ,ТАСТА ГАЗИО, А СИНА ОМЕТЕНОГ У РАЗВОЈУ ПРЕБИО: Породично насиље у Сурчину, насилник сутра пред тужилаштвом
У ПОРОДИЧНОЈ кући у Сурчину догодио се страшан случај породичног насиља када је пијани мушкарац (72) у породичној кући претукао старца (96), супругу (72) и сина (48).

Фото: Ансплеш
С. Б. (72), који је ухапшен због сумње да је претукао супругу, сина и таста, биће саслушан у Трећем основном јавном тужилаштву, а свему је претходила свађа, како пишу медији.
- Он је био видно пијан. Прво се посвађао са женом Ј. Б. (72). Њу је ударао у главу и тело. Њен отац, односно његов таст П. К. (96) му је тада рекао да престане да је туче, али је он онда насрнуо на њега. Оборио га је на под, а потом ударао рукама и ногама у лице и тело. Ногом га је газио по врату и нанео му тешке повреде, имао је хематоме, црвенило и крв на лицу. После је ударио свог сина А. Б. (48), који је иначе ометен у развоју. Расцепао му је усну - каже извор.
Повређени су Хитне помоћи превезени у Земунску болницу на даљу дијагностику.
Осумњиченом је одређено полицијско задржавање до 48 сати, и писана пријава за насилничко понашање. Иначе, у овој породици раније није било пријава за породично насиље.
Треће основно јавно тужилаштво у Београду одредило је задржавање дана 11.12. осумњиченом Б. С. (72) због извршења кривичног дела насиље у породици.
(Телеграф)
Препоручујемо

БУРНА НОЋ У ПАНЧЕВУ: Пијан потегао нож на брата и исекао га по лицу
12. 12. 2022. у 09:36

НЕКЕ ЧАК ДВА ФАКУЛТЕТА: Шта су завршиле наше водитељке - неке ће вас изненадити!
12. 12. 2022. у 08:23

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!
СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!
19. 06. 2025. у 13:00

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)