НОВИ ДЕТАЉИ УБИСТВА У КРЊАЧИ: Немања С. упуцан због дроге, један ухапшени има словеначко држављанство

Јелена Баљак

15. 10. 2022. у 23:39

ДО пуцњаве у Крњачи, у којој је у суботу поподне убијен Немања С. (27), дошло је због обрачуна око дроге, сазнају „Новости“.

НОВИ ДЕТАЉИ УБИСТВА У КРЊАЧИ: Немања С. упуцан због дроге, један ухапшени има словеначко држављанство

Полицајци су брзо реаговали, Фото Инстанграм / Сербаиливе

Један од двојице ухапшених нападача је Србин, који има словеначко држављанство. Реч је о двадесетогодишњем Л. К. Са њим је ухапшен и А. П. (32).

Како незванично сазнајемо, Л.К. је од раније познат полицији. Истрага ће утврдити да ли је пиштољ, из ког је Немања С. убијен, користио он или А.П.

Иначе, отац Л. К. је у младости робијао 12 година у Забели управо због убиства. Робијао је и у Аустрији, због других криминалних радњи.

Подсетимо, пуцњави, која се догодила данас у Улици Дејана Медојевића у Крњачи, недалеко од Зрењанинског пута, претходила је јурњава колима.

Нападачи су користили два пиштоља. Полиција је један пронашла, док су за другим, који је био бачен у оближњи поток, трагали рониоци. Није нам познато да ли је пронађен.

Немања С. је услед рањавања издахнуо пре него што је Хитна помоћ стигла.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

АЛБАНИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ: Ево шта су српске кошаркашице урадиле Албанкама на Европском првенству - овако нешто се не памти!